נישות גבס מעוצבות

נישות גבס מעוצבות

 נישות גבס מעוצבות

הבית של היום נעשה הרבה יותר מושקע, איכותי וקפדני ממה שהיה פעם. יתר על כן, כיום ניתן להשיג מראה מפואר ביותר בהשקעה יחסית נמוכה, זאת בזכות הפתרונות העיצוביים החדשניים והמיוחדים של נישות גבס מעוצבות לפי דרישה. בסופו  של דבר, מה שקובע זה לא המחיר – אלא הרעיון. ובאמצעות עבודות מיוחדות ויצירתיות בגבס ניתן ליהנות מהרעיונות המיוחדים ביותר וגם ממימוש מעולה שלהם. נישות גבס הפכו היום לטכניקה אוניברסלית המתאימה למגוון רחב ביותר של שימושים, החל מביצוע הנמכת תקרה, התקנה של תשתיות חשמל ומיזוג, נישות לטלוויזיות ואפילו נישות המשמשות כמדפי ספרים ומזנון ייחודי המוטמע בקיר.

השימושים השונים של נישות גבס מעוצבות

ניתן להיעזר בגבס על מנת ליצור פתרונות עיצוביים ושימושיים כאחד. בגלל שמדובר בחומר גמיש ביותר שניתן לגלף ממנו כל דבר, האמנים בתחום זה יכולים לספק פתרונות שעולים על כל דמיון. ניתן לראות תיקי עבודות של אנשי מקצוע שונים בתחום על מנת להתרשם מהיכולות שלהם, היצירתיות והמיומנות להפוך רעיון מוצלח למציאות קיימת. נישות גבס מעוצבות יכולות לשמש לאינספור מטרות, החל מקיר חוצץ, ועד לקיבוע של עצמות שבורות (כפי שאנו יודעים), לכן הנישות העשויות מחומר זה מספקות את כל היתרונות האלה ועוד.

דקויות של ביצוע נכון של עבודות גבס

כמו עבודות רבות אחרות, כאשר מבצעים עבודה בצורה טובה – נראה שזה ממש פשוט. כך גם עם גבס. לכאורה, כל מה שצריך לעשות זה ליצוק את החומר לתוך תבנית ולחכות שיתייבש. אך בפועל זה לא תמיד כך, ועל מנת ליצור נישות גבס פעמים רבות צריך לעשות חיתוכים מאוד עדינים ואסתטיים, אחרת המראה לא יהיה אטרקטיבי במידה מרבית. לכן, חשוב מאוד לפנות למומחים המובילים בתחום, שהראו ניסיון ויכולות ומסוגלים להתמודד עם כל משימה שיציב בפניהם הלקוח או קבלן הבנייה והשיפוצים. כמו כן, פרט חשוב במיוחד הינו היכולת לעבוד עם חומרים חבויים כגון תשתיות חשמל ומיזוג אוויר, משום שכאן מדובר כבר בנושא בטיחותי. חברת א.ש.ט בע”מ מנוסה מאוד בתחומי בנייה ושיפוצים מגוונים, כולל ביצוע נישות גבס ברמה הגבוהה ביותר ולמגוון רחב של מטרות. שיתוף פעולה עם החברה יניב תמיד תוצאות אסתטיות, שימושיות ובטיחותיות.

Staf icon 0

עמיד לאורך שנים רבות

Staf icon 1

חזק ויציב לכל מטרה

Staf icon 2

פתרונות לכל בעיה אסטטית

Staf icon 3

מתאים לחנות או משרדים וגם לבתים פרטיים

Call