ממדים ומקלטים

ממדים ומקלטים

בניית ממ"ד – מרחב מוגן דירתי:

חדר מוגן בדירה הוא אלמנט חשוב מאוד לביטחון המשפחה בשעת חירום, כיום בניית ממ"ד הינו דבר נגיש והכרחי לכל איש.

מדינת ישראל מאז ומתמיד סבלה וסובלת מאיום בטחוני מתמשך, לכן אנו צריכים חדרי בטחון לעתות חירום.

הציבור הישראלי נוטה להקל ראש בדבר הזה שנקרא "מרחב מוגן" , בבניינים משותפים המקלט/ מרחב מוגן משמש כמחסן ל "עודפים" של הדיירים ואינו מוכן לשימוש בשעת חירום, דבר שמסכן את כל הדיירים בשעת חירום.

חשוב לתחזק את המרחב המוגן בשגרה וניצול מקום מרבי תוך התחשבות בנוחות המשתמשים ולשאירו פעיל ושמיש בכל עת לשעת חירום.

דלת וחלון הממ"ד, מקלט צריכים להיות תקינים עם גומי שלם, אוטם וקלים להזזה ותפעול.

הכניסה ויציאות חירום צריכות להיות נגישות ופנויות למעבר, ללא הפרעות וחפצים.

אנו חברת א.ש.ט בע"מ עוסקת בתחום זה מספר רב של שנים, אנו נותנים מענה החל מיעוץ, תכנון, ביצוע הפרויקט כולל שיפוץ מקלטים וממ"דים קיימים.

חברת א.ש.ט בע"מ מספקת מגוון רחב של מוצרי אבזור ונוחות למרחב מוגן.

לדוגמא: מערכות סינון אב"כ, גנרטורים מושקטים, שירותים כימיים, פרגודים, מכלי מים, מיטות קומותיים מודולריות, מעברי בטון תקניים להעברת תשתיות, מיזוג אוויר.

במיוחד היום, כאשר קיים פטור מתשלום דמי היתר להקמת מרחב מוגן דירתי (ממ"ד) , חשוב לבחון את הנושא.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה!

בניית ממ"ד

בניית ממ"ד – מדינת ישראל נמצאת תחת איומים בטחוניים מתמידים. כאשר בשנים האחרונות הוכח כי אין בישראל מקום אשר הטילים לא יכולים להגיע אליו, ברור מדוע נדרש לנקוט בכל אמצעי הזהירות. אחד ההיבטים המרכזיים של כך נוגע לחדרי ממ"ד, שכבר יותר מפעם אחת הוכח שבכוחם להציל חיים. בעוד שבמרבית המבנים החדישים יהיה ממ"ד מובנה, בהליך שאינו מורכב יתר על המידה ניתן לבנות או לשפץ ממ"ד גם במבנים קיימים, אפילו כאלה שעומדים על תילם עשרות רבות של שנים. הנה מספר דגשים משמעותיים בדרך להשלמת המשימה.

הדרישה הבסיסית: עמידה בתקני הבטיחות

במרוצת השנים, הוגדרו מספר דרישות סף שחדרי הממ"ד בישראל חייבים לספק על מנת שיבצעו את עבודתם – והיא מתן ביטחון והגנה מקסימליים – בצורה נאמנה.  בין השאר, מדובר כאן על שטח מינימלי של 9 מ"ר נטו, קירות חיצוניים מבטון מזוין בעובי 25 ס"מ לפחות, קירות פנימיים מבטון מזוין בעובי ס"מ לפחות, חלון ודלתות עמידים מפני גזים או הדף, הוספת גומי שלם ואוטם לדלתות ולחלונות ועוד.

עקב חשיבות המשימה, נובע בהכרח שכאשר פונים לחברה שתיקח על עצמה את המשימה, חשוב לוודא שהיא אכן המקצועית והמנוסה ביותר שניתן להעלות על הדעת. החברות האלה פועלות לרוב בתחומים רחבים יותר, דוגמת שיפוצים, בנייה או יזמות נדל"ן, כאשר כוח האדם שלהן כולל בתוכו גורמים הבקיאים בהליך מ-א' ועד ת': החל מהפן התכנוני שלו ועד להקמה של הממ"ד בפועל, בהתאם לדרישות הבטיחות הבסיסיות.

אז איך מתחילים?

אם גמלה בלבכם ההחלטה לבנות ממ"ד בדירה או בבניין המגורים שלכם, תגלו בוודאי שיש לא מעט חברות שעשויות לקחת על עצמן את המלאכה. לגבי כל אחת מהן, חשוב לבחון את שנות הניסיון שלה בתחום, סדר הגודל של הפרוייקטים שהיא הייתה אחראית להם במרוצת השנים, כוח האדם והציוד שעומד לרשותה וכיוצא בזה.

Staf icon 0

תכנון מקצועי ויסודי
תוך התאמה מירבית על הפרטים הקטנים

Staf icon 1

התאמה אישית לדרישות הלקוח
תוך מציאת פתרון לכל בעיה

Staf icon 2

ביצוע ע”י אנשי המקצוע הטובים ביותר

Staf icon 3

שנים של שירות, ביצוע ואמינות
מול קהל לקוחות רחב מרוצה וממליץ

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call