חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי – פתרון מושלם 

חימום תת רצפתי –מעוניינים בפתרון חימום עבור הבית שלכם? סביר להניח שבשלב זה או אחר תשקלו את האפשרות של חימום תת רצפתי. זו גם הנקודה בה ייתכן מאד שתבחינו בשורה ארוכה של יתרונות המגלמת בתוכה שיטת חימום זו, הנחשבת לפופולארית כבר עשרות שנים. הנה כל מה שחשוב לדעת על חימום תת רצפתי.

קווים לדמותו של החימום התת רצפתי

חימום תת רצפתי ברמת ההגדרה המאד מאד בסיסית, המונח "חימום תת רצפתי" מתייחס למערכת לחימום הבית, אשר הצורה המעשית שלה היא מערך של צינורות מים או גופי חימום חשמליים אשר מונחים, ניחשתם נכון, מתחת לריצוף. מיקום גופי החימום האלה נעשה קרוב ככל האפשר לרצפה עצמה, כאשר מתחת אליהם מתקינה החברה המבצעת שכבה של בידוד תרמי.

חימום תת רצפתי זו הנקודה בה ראוי להדגיש שאין המדובר בפיתוח חדיש כלל וכלל. למעשה, העדויות מצביעות על כך שעוד בתקופת האימפריה הרומית, בקוריאה או בעולם המוסלמי היו שרידים של מערכות המבוססות על עיקרון דוגמת זה שתואר מעלה. יחד עם זאת, המערכת התפתחה במרוצת השנים, כך שכיום מדובר על פתרון המגלם בתוכו את מיטב הטכנולוגיה הידועה כיום בתחום חימום המבנים.

כל הסיבות לחימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי מגלם בתוכו מספר מעלות עיקריות. ראשית, מדובר על תחושת נוחות תרמית נעימה, אשר מגיעה – החל מהרצפה – לכל המרחב. בניגוד לשיטות חימום אחרות, חימום תת רצפתי מאפשר ליצור טמפרטורה אחידה בכל החלל. החימום התת רצפתי, בהמשך לכך, אינו מביא לייבוש האוויר או לחנק, כמה מתופעות הלוואי השליליות של שיטות חימום מגוונות אחרות.

מבחינה חזותית, חימום תת רצפתי נחשב לאחד הפתרונות האסתטיים ביותר שיש, שעה שלרוב הוא נסתר ואינו גוזל מגובהו או משטחו של חלל הרכב. יש להדגיש, עם זאת, שמומלץ לתכנן את מערכת החימום לפני הקמת המבנה, ולו מכיוון שהמלאכה, במצב הזה, פשוטה פי כמה.

 

 

Staf icon 0

תכנון מקצועי ויסודי
תוך התאמה מירבית על הפרטים הקטנים

Staf icon 1

התאמה אישית לדרישות הלקוח
תוך מציאת פתרון לכל בעיה

Staf icon 2

ביצוע ע”י אנשי המקצוע הטובים ביותר

Staf icon 3

שנים של שירות, ביצוע ואמינות
מול קהל לקוחות רחב מרוצה וממליץ

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call