בניית ממ”ד

בניית ממ”ד

בניית ממד לבית קיים

נוכחות של ממ”ד ליד או בתוך כל דירה בישראל הוא הכרחי. המצב הביטחוני בארצנו רגיש, ובתקופות מסוימות אפילו מהווה איום לחיינו- זהו נושא שאין לקחת בקלות ראש ומחייב בקרה ועבודה של קבלני שיפוץ מוסמכים.

רוב האנשים חוטאים בחשיבה של “לי זה לא יקרה”- הם לא יפגעו במקרים של נפילות קסאמים או קטיושות וזוהי חשיבה שגויה בהחלט. לצערנו, חשיבה הזו גורמות לאנשים לשכור את שירותיהם של קבלנים שאינם בקיעים בתהליך הבנייה והתחזוקה של ממ”דים שאלו בונים להם ממ”דים שאינם עומדים בתקנים הנדרשים ולא יספקו ביטחון לדיירי הבית. על ידי כך הם מסכנים את חייהם של הדיירים ובני משפחתם.השקעה בחדר ממ”ד בבית הוא בעל ערך כפול- בזמן סכנה כל בני המשפחה יכולים להתקבץ במהירות בחדר הביטחון בבית במקום הצורך לרוץ למרחב מוגן בקרבת מקום- מהירות הנפילות של הקטיושות והקסאמים מחייבת במרחב מוגן קרוב אליכם ככל האפשר.

החשיבות בבניית ממ”ד

קבלני שיפוצים מוסמכים ומקצועיים יודעים מהי חשיבות של אטימה יסודית ובטוחה של החדר בבית שאותו ניתן להפוך לחדר מוגן.

הם משתמשים בחומרים באיכות גבוהה מאוד הידועים ביכולת שלהם לספק הגנה בעת התקפה על הבית ויודעים כיצד לאפשר לדיירים הבית לצאת ולהיכנס בקלות לחדר המוגן ללא סיבוכים ותקלות.

בניית ממ”ד בין אם יש לכם ממ”ד בבית, או שהממ”ד שלכם זקוק לשיפוץ, הקבלנים יעזרו וייעצו לכם החל מתהליך התכנון ועוד לגמר ביצוע הפרויקט בצורה קלה ומהירה ככל האפשר.

במיוחד במדינה שלנו, יש לנו מחויבות כלפי עצמנו וילדינו לחדר אחד ממוגן שבו ניתן לשהות במצבי חירות. על החדר הזה לאפשר כניסה ויציאה מהירה וקלה, להיות אמין ולספק ביטחון ושלוות נפש לדיירי הבית. א.ש.ט בע”מ דואגים לכך שיהיה לכם ממ”ד בטיחותי, עמיד ועם האבזור הדרוש לכם.

Staf icon 0
Staf icon 1
Staf icon 2
Staf icon 3
קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call